Yeni Google TV de akıllı telefon akışı olacak

Yeni Google TV de  akıllı telefon akışı olacak

Google TV tarafından desteklenen yeni bir cihaz ile kullanıcılarına akıllı telefonlar kendi TV video içerik akışı sağlayacaktır.

Son haberlere göre, söz konusu cihazın Android, Ice Cream Sandwich son sürümlerinde çalışır.

O eski Google TV cihazları için dışarı rulo olacak bir özellik olmayacak gibi görünüyor.  Bunun yerine, set-top box bu ürün için özel bir şey olacak.

Bu Cihaz Honeywld Teknoloji adında bir firma tarafından geliştirilmektedir.

Biraz benzer bir yaklaşım onların iPhone veya iPad çalma içeriğe insanların sağlayan Apple TV, oturma odası gibi eğlence için, doğrudan TV’ye sahip olmayı hedeflemektedir.

Streaming videolarının yanı sıra, yeni Google TV kutusu sorunsuz fotoğrafları inceleyen yanı sıra müzik çalma olanağı sağlayacaktır.

Parçalanma – Bu konuda bir uyarı Google TV Android telefonlar ve tablet gibi aynı sorunla karşı karşıya başlayabilir gibi görünüyor olmasıdır.

Zaten bu hafta, LG ve OnLive bir OnLive uygulaması Google TV ile gelecek LG TV’ler önceden yüklenmiş olacak ki buradaki bir ortaklık duyurdu.

Ancak, varolan Google TV cihazları Honeywld olabilir, potansiyel olarak daha fazla parçası Google TV hizmetlerinden uygulaması ve yeni cihazı çalıştırmak mümkün olmayacaktır.

Posted in Genel.