Düşünce Devrimi + Yenicil Teknolojik İş İstasyonları = Yapıcılığın Geleceği

Bir köprü inşa etmek istiyorsanız ne yaparsınız? Araştırma yapar, daha önce ne yaptığını görürsün, tasarımları, fikirleri ve malzemeleri karşılaştırır, ve mevcut yapılardan ilham alırsın. Muhtemelen, zaten etrafınızda yapılmış olanların sınırları dahilinde çalışmak zorunda kalırsın

 

Ancak, eğer MX3D iseniz, tasarımın başını çeviriyorsunuz ve tasarım ve yapımdaki tarihsel kısıtlamaları ortadan kaldırmak için çelik olarak üretken tasarım ve 3D baskı kullanarak yapıları tasarlama, yapım ve inşa etme yöntemimizi tamamen değiştiriyorsunuz.

 

Peki ya yukarıdaki dünya sorunu göremediğinde ya da anlayamadığında, okyanuslarımızın durumuna empati ve anlayış yapmak istiyorsanız? Başkalarının gerçekten su altında yaşamalarına yardımcı olmak için sergilerden ve çizelgelerden nasıl uzaklaşırsınız?

 

 

Hydrous, insanları zorlu bir su altı dünyasına taşıyarak bu zorluğun üstesinden geliyor. Sanal Gerçeklik ortamları oluşturmak için yüksek çözünürlüklü 3 Boyutlu tarama ve gerçeklik yakalamayı kullanan kuruluş, okyanuslarımızın gelecekteki sağlığını sağlamak için insanları deniz bilimlerine eğitiyor ve aydınlatıyor.

 

ThinkStation P520 ve kompakt P520c kule iş istasyonları, yoğun işlem gücü için 4,5GHz’e ve 18 çekirdeğe kadar çıkabilen yoğun hızlarla Lenovo’nun yeni ana işlemci tek iş istasyonu iş ailesini oluşturuyor. En yeni ve en güçlü Intel Xeon W işlemcileri destekleyen bu iş istasyonları, endüstri profesyonellerinin taleplerini karşılamak için gereken performansı, güvenilirliği ve optimize edilmiş ivmeyi sunar. Yüksek güçlü bir kombinasyon için ThinkStation P520’de çift NVIDIA Quadro P6000 ile profesyonel grafikler ekleyin.

 

Mimarlar, tasarımcılar ve mühendisler için, ThinkStation P520, simülasyonlu çoklu iş parçacıklı işlemlerin yanı sıra hızlandırılmış CAE analizi, görüntü oluşturma ve uygulama için profesyonel grafikler gibi tek iş parçacıklı CAD uygulamaları ve çoklu iş parçacıklı işlemler için çoklu çekirdekler için mükemmel yüksek hız dengesi sağlar. VR iş akışları. Optimize edilmiş depolamayla donatılan bu iş istasyonları, profesyonellere büyük tasarım modellerinin yıldırım hızında veri alımına erişmelerini sağlar – güçlü anakart seçenekleri ve doğrudan anakart üzerinde çift M.2 desteği sunar.

 

ThinkStation P520, ayrıca 3D animasyon ve görsel efektlerin sınırlarını zorlayan yaratıcı profesyoneller için en yüksek performansı sunar. ThinkStation P520c, eğitimciler ve öğrenciler için düşük maliyetlidir. Bu sistemler, güçlü tasarımları, konstrüksiyonları, GPU’ları ve CPU esnekliği ve sektör lideri güvenilirliği sayesinde bir sanatçının tercih ettiği çözümü çalıştırırken, birden fazla iş akışında en yüksek performansı sağlayan güç merkezleridir.

 

ThinkStation P520 ve P520c ayrıca Intel’de Intel Sanal RAID (VROC) desteği ile birlikte geliyor. Bu özellik, endüstri profesyonellerinin NVMe SSD’lerini doğrudan CPU üzerinde doğrudan yönetmelerini sağlar – geleneksel RAID hot bus adaptörünün karmaşıklığı olmadan NVMe SSD’nin tam performans potansiyelini ortaya çıkarır.

 

Hydrous, ilgi çekici VR alanları oluşturarak dünyamızın okyanuslarını koruma misyonunu sürdürmek için ThinkStation P520’den de faydalanacaktır. Ham GPU işlem gücü ve bir iş istasyonunun ekstra gücü ile ThinkStation P520, The Hydrous’un bu deneyimleri dünyadaki derslikler, müzeler ve sosyal yardım programları ile paylaşmasına izin veriyor.

 

ThinkStation P520 ve P520c’nin duyurusu, şimdilerde mevcut olan yeni açıklanan ThinkStation P920 ve P720 dahil olmak üzere tüm masaüstü iş istasyonu portföyü için güncellemeyi tamamlıyor. MX3D’deki iş ortaklarımız için, optimize edilmiş depolama ve arttırılmış hıza sahip bu güvenilir yeni donanım, büyük ölçüde nesnelerin tasarlanmasını ve yapılmasını – kelimenin tam anlamıyla ince havadan – sorunsuz kılar.

 

The Hydrous’un kurucusu ve CEO’su Dr. Erika Woolsey, “Mercan resiflerimizi 3D haritalama yoluyla etkin bir şekilde keşfetmek için ekibimiz bizimle her yere seyahat edebilecek güçlü donanımlara ihtiyaç duyuyor” diyor. “Yani, her seferinde Lenovo mobil iş istasyonlarımızı getirdiğimizi göreceksiniz. Bu güvenilir, sağlam makineler bize 3 boyutlu modeller oluşturma, GPS koordinatlarını izleme ve tekneden inmeden önce dalış sonrası gerçek çekim kayıtlarını inceleme esnekliği sağlıyor. ”

 

Bu yeni, ince ve hafif ThinkPad, sürekli hareket halindeyken kendilerini bulan her profesyonelden faydalanacaktır – yoğun veri setleri, simülasyonlar ve 2D görüntü ile hızlı, ekran etkileşimi sağlayan yepyeni NVIDIA Quadro P500 grafikleri manipülasyon ve boyama. ThinkPad P52s, hızlı bellek ve optimize edilmiş depolama desteği ile donatılmıştır – proje depolama, veri önbelleğe alma ve gerçek zamanlı oynatma için bir zorunluluktur. Ofiste, bir şantiyede ya da müşterileri ziyaret ederek işbirliği yapıyor olsanız da, bu güçlü ve hafif mobil iş istasyonu, gün boyunca CAD uygulamaları çalıştırabilir – en hızlı, mobil işlemcileri ve 1 TB’a kadar PCIe NVMe’yi sunar.

 

Pil ömrü bile tüm gün boyunca kullanabileceğiniz donanıma yol açabilir. Lenovo’nun PowerBridge teknolojisi, gün boyu güç sağlar; şarj etmekte zorlanmadan sorunsuz çalışmanıza olanak tanır.

 

Donanımın ötesine geçerek, müşterilerimizin Lenovo Performance Tuner (LPT) 2.0 ile yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaya yardımcı oluyoruz. Processor Affinity kullanımıyla LPT, kullanıcılara belirli çekirdekte uygulamaları çalıştırma – sistem iş yüklerini iyileştirme ve hem tek iş parçacıklı hem de çok iş parçacıklı uygulamalar için güç ve kaynakları optimize etme yeteneği verir. Bu işlemi profesyoneller için daha da uygun hale getirmek için, Lenovo, kullanıcıların sistem profillerini çalışan sistemlerde özelleştirmelerini ve paylaşmalarını sağlayan kullanıcıların uygulama profillerini almalarını ve dışa aktarmalarını sağlayarak müşterilerimizin geri bildirimlerine yanıt veriyor.

Posted in Genel.