PUBG YE YENİ GÜNCELLEME!

PUBG yeni güncelleme PC sürümü için kullanıma sunuldu ve oyuncular için bazı yeni öğeler ve düzeltmeler getirdi.
PUBG Desteği, PC, Xbox ve PlayStation 4 gibi PUBG platformlarındaki güncellemeler için tüm servis durumlarını gösteren resmi bir tweet’e göre, yeni güncelleme PC oyuncuları için hazır.

Güncelleme ile birlikte Vikendi için Zima ve Snowbike olmak üzere iki yeni araç geldi ve UAZ’ın yerini aldı.Replay Editor işlevi de daha iyi hale getirildi. Ve şimdi, Flare Gun tüm PC haritalarında nadir yağma olarak mevcut olacak.
Ayrıca hata düzeltmeleri ile birlikte bazı sistem ve UI güncellemeleri de yapıldı. Parlama Tabancaları PUBG’yi oldukça ilginç kılmaktadır. Bir tane alırsan, seviye 3 silah ve zırhla dolu bir sandık uçağına çağrı yapma gücün var. Bununla birlikte, bu sandık yere değene kadar sizin değildir ve onun güzelliklerini sizden kapacak kimse yoktur. Çünkü işaret fişeği, neredeyse her zaman bir rakip ekip veya diğer taraf tarafından görülüyor. Aksi takdirde, sandıktan çıkan duman ve sonra bulunduğunuz yer tehlikeye girer. Bu sefer, İşaret Fişeği Tabancasını kullanımıyla ilgili bazı kısıtlamalar getirildi.
Bu sefer İşaret Fişeği Tabancasını kullanmanın nesi farklı?
26 numaralı güncelleme ile, oyuncular mavi daire ilk kez kapanana kadar parlamadan uçakları alamıyor. Soruna eklemek için, kullanıcı arayüzü yakındaki bir kişi havaya ateş edince bir bildirim gösterecek ve harita üzerindeki düşme konumunu da işaretleyecektir. Fakat bir zırhlı araç çağırırsanız, yani çemberin dışındayken, artık böyle bir kural yok.

Posted in Oyun.